Házirend

Tájékoztató

Tájékoztatjuk a tisztelt Érdeklődőket, hogy a Bonyhádi Kórház és Rendelőintézet is részt vesz az Oltási Akcióhét lebonyolításában. 2021. november 22-28. között 7.00 órától 19.00 óráig várjuk az első, az elmaradt 2. és az emlékeztető (3.) oltásra érkezőket.
Az oltások mind időpontfoglalással ( https://www.eeszt.gov.hu/hu/covid-oltas-idopontfoglalas ), mind időpontfoglalás nélkül felvehetők. A hétfői napra az időpontfoglalónk már sok foglalást tartalmaz, különösen a reggeli órákban. A tumultus elkerülése érdekében javasoljuk, hogy - amennyiben módja van rá - válasszon másik napot az oltás felvételére.
A zökkenőmentesebb lebonyolítás érdekében kérjük szíveskedjenek közreműködni az alábbiakban:
- Meggyorsítja a folyamatot, ha előre kitölti a Hozzájáruló nyilatkozatot. Letölthető innen:  Hozzájárulási nyilatkozatok
- Kérjük - lehetőség szerint - hozza magával a korábbi oltási dokumentációját.
- Az oltóorvossal való konzultáció előtt az EESZT-ből kinyomtatjuk az oltási előzményeit. Amennyiben EESZT korlátozást állított be, kérjük, erre az időre szíveskedjen feloldani azt.
- 16. életévét be nem töltött gyermek oltásához SZÜLŐ jelenléte szükséges!
- 16-18 éves korú fiatal oltásához a szülő által aláírt Hozzájáruló nyilatkozatra van szükség.

Időpont kérés szakrendelésre

EFI támogató csoport

Részletek

Tájékoztatjuk a Tisztelt Hozzátartozókat, hogy az I. számú Krónikus Belgyógyászati Osztályon fekvő családtagjuk állapotáról Dr. Gyimesi Évától érdeklődhetnek, munkanapokon keddtől péntekig a 901-es melléken. Intézményünk telefonszáma: 74/550-999.

Tájékoztató

Tájékoztatjuk Tisztelt Betegeinket, hogy a Bonyhádi Kórház és Rendelőintézet laboratóriumában levett vérminták leleteit a következőképpen vehetik át:

1.Amennyiben nem kér papíralapú leletet, javasoljuk az eeszt használatát!

2.Amennyiben papíralapú leletet kíván átvenni, szíveskedjen a vérvételkor ezt a vért vevő kollégánknak jelezni! a lelet legkorábban a vérvételt követő napon, 11.00 és 14.00 óra között vehető át a rendelőintézet bejáratánál, személyesen, személyazonosítást követően!

Együttműködésüket köszönjük!

Tájékoztatjuk tisztelt Pácienseinket, hogy a foglalkozás-egészségügyi alap- és szakellátási rendelésünk időpontja 2022-től megváltozik.
A rendelést KEDDI napokon lehet igénybe venni, előzetes időpontfoglalást követően.
Előjegyzési időpont a 06-74-550-968-as telefonszámon kérhető, KEDDENKÉNT 7.00-8.30-ig, illetve 13.30-14.50-ig.

Rendelőintézeti szabályok

Látogatási rend!

Részletek

Tájékoztató COVID-19 elleni oltások kétnyelvű igazolásának kiadására vonatkozóan!

Közlemény Parkoló

KÖZLEMÉNY
A BONYHÁDI KÓRHÁZ ÉS RENDELŐINTÉZET
ELŐTTI – SOROMPÓVAL LEZÁRT – PARKOLÓ HASZNÁLATÁRÓL
Érvényes: 2022. április 4-től

A parkoló nyitva tartása:
munkanapokon: 06.30 órától 16.00 óráig.
hétvégén és ünnepnapokon: zárva.

Kérjük, a parkolót 15.50-ig szíveskedjen elhagyni, mert nyitvatartási időn túli parkolás esetében, minden megkezdett óránként 2.000 Ft pótdíjat számol fel a parkolási rendszer.

Mozgásukban korlátozott személyek, illetve az azokat szállító gépjárművek vezetői, a parkolót díjmentesen vehetik igénybe. Nekik is kell jegyet váltaniuk a beléptető sorompónál, melyet a betegirányítási pultnál tudnak díjmentessé tenni, jogosultságuk igazolása mellett.

A fizetőautomata (rendelőintézet előcsarnok) csak 100 illetve 200 Ft-os érméket fogad el, valamint az automatán feltüntetett bankjegy címleteket. Bankkártyás fizetésre alkalmas.

Kérünk mindenkit, hogy a parkolóban fokozott gondossággal közlekedjen, különös tekintettel a gyalogos forgalomra. A be- és kiléptető sorompó-rendszerben, a várakozó sátorban, a konténerben valamint az ahhoz kiépített előtetőben okozott kárért a károkozó anyagi felelősséggel tartozik.

A parkoló területén a KRESZ szabályai érvényesek, a parkolót használó gépjárművek egymásnak okozott káreseményei esetében a rendőrség jogosul intézkedni, mivel a parkoló a közforgalom számára megnyitott magánterületnek minősül, az intézményt felelősség nem terheli.